Forum www.podrugiejstronielustra.fora.pl Strona Główna

 Genitologia

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Goldfish
Moderator
Moderator


Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 183
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Środa 01 Październik 2008 19:20    Temat postu: Genitologia

Uwaga!
Poniższy tekst może zniesmaczyć lub zbulwersować, gdyż traktuje o kobiecych narządach płciowych.
Zanim przeczytasz czuj się ostrzeżona.
Uprzejmie uprasza się o NIE wklejanie zdjęć wiadomych części ciała w celu przeprowadzenia publicznej analizy.
Wszelkie takie akcje grożą natychmiastowym i nieodwołalnym banem.
A i jeszcze klątwą obłożę CoolAnalizę można przeprowadzić:
• samemu – z ciekawości;
• z partnerem – w celu urozmaicenia życia erotycznego;
• z ginekologiem – zobaczyć jego minę – bezcenne CoolNaprawdę istnieje coś takiego!
A na dodatek ma podstawy naukowe wg autorów niniejszego opracowania.
Przyznam, że to dość specyficzny i kontrowersyjny dział „wróżenia”, i raczej wskazane jest potraktować go z dużym przymrużeniem oka.

Ale sprawdzić zawsze można.
O co chodzi?Od najdawniejszych czasów ludzie, co jest oczywiste, interesowali się genitaliami. Zainteresowanie to pochodzi z podświadomego zrozumienia, że kształt i rozmiar genitaliów odpowiadają osobowości
ich właściciela. Ta intuicyjna wiedza przerodziła się w systematyczne analizy, które w ciągu stuleci, połączyły się i stworzyły naukę znaną dziś jako genitologia.


Zajmiemy się teraz „kwiatem ludzkości" jakim są panie tego świata i ich Kwiat Namiętności. Zarówno mężczyźni jak i kobiety od początku świata uważają go za bardzo tajemniczy. Nie odsłania swych tajemnic równie łatwo i trzeba chcieć trochę się zagłębić, aby odkryć jego sekrety.


PERŁA

Wargi zewnętrzne średnie — wargi wewnętrzne małe

Charakterystyka osobowości: jest to kobieta o wyszukanym guście, albo przynajmniej próbuje nią być. Bywa chłodna i elegancka albo jest w średnim wieku i obfitych kształtów. Potrafi być prawdziwą
artystką i intelektualistką lub mieć takie ambicje. W każdym przypadku wie czego chce, chociaż osiągnięcie tego, to już inna historia. Bez względu na jej pozycję życiową, Perłę można rozpoznać po tym, że nie szczędzi wysiłków, aby być elegancką i pełną gracji, co, niestety naraża ją na towarzyskie zakłopotanie. Nie ma rzeczy gorszej dla Perły niż odkrycie po paru godzinach kawałka szpinaku przyklejonego do zęba. Warto zauważyć, że jeżeli Pani Perła nauczy śmiać się z samej siebie, potrafi być naprawdę dowcipna. Takie połączenie roztrzepania i elegancji jest bardzo często śmieszne.
Do kategorii tej należą dobrze zorganizowane i prące do przodu kobiety o wolnych zawodach.Typ ten w ekstremalnych przypadkach potrafi być zasadniczy i zarozumiały patrząc na zwykłych śmiertelników z wyższością.
Jej zmysłowość może być miękka i błyszcząca lub zimna i twarda, zupełnie jak perła.

Prawdopodobne Perły: Diana Ross, królowa Elżbieta, Maria Skłodowska-Curie, Ayn Rand, Pearl Buck, Jackie Onassis, Katherine Hepburn, Jane Fonda, Nancy Reagan.

Zawód: prawniczka, biznesmenka, sekretarka, przemysł rozrywkowy, polityka, żona polityka, szefowa kelnerek, droga call girl,modelka i artystka.

Typ kochanki: wykształcona, kosmopolityczna kochanka o wyszukanym guście.

Łechtaczkowe aspekty Perły:

Ukryta łechtaczka: oznacza pewien chłód. W ekstremalnych przypadkach jest ilustracją powiedzenia: „zimna jak bryła lodu",
Wystająca łechtaczka: wyrafinowana uwodzicielka uwielbiająca mężczyzn młodszych od siebie.
Mała łechtaczka: elegancka i delikatna, fizycznie i emocjonalnie, absolutnie wymaga delikatnego traktowania.
Duża łechtaczka: agresywna, typ biznesmenki. Zrobi wszystko by dominować w związku.

DUŻA MAMUŚKA

Wargi zewnętrzne duże — wargi wewnętrzne duże

Charakterystyka osobowości: Duża Mamuśka jest taka jak ją nazwano. Jej podstawową cechą jest otwartość, która objawia się na wiele sposobów.
Jest głośna i potrafi dobrze się bawić, może też być niedelikatna i obleśna. Uwaga: ZAWSZE jest głośna! Zwraca na siebie uwagę, nosi ubrania wyzywające lub tylko kolorowe, ale w jej naturze leży być
ośrodkiem zainteresowania. Plotkara — oparta o płot, z papierosem w ustach i szklanką w ręce
rozpowiada najnowsze ploty. Jej śmiechu, którego używa do podkreślenia wypowiadanych uwag, nie można pomylić z żadnym innym. Ustawicznie są na diecie, właśnie ją kończą lub zaczynają
nową. To mocna kobieta i w odpowiednich warunkach potrafi wiele zdziałać, za co uwielbiają ją ludzie, którzy z nią pracują. Jest przykładem ciężkiej pracy albo ciężkiego picia, ponieważ cokolwiek robi,
robi to do maksimum. Albo ją kochasz, albo nienawidzisz – nikt nie jest obojętny w stosunku do Dużej Mamuśki.

Prawdopodobne Mamuśki: Janis Joplin, Bette Midler, królowa Wiktoria, caryca Katarzyna, Golda Meyer, Barbara Walters,Lucy, Helen Wheels, Bella Abzug.

Zawód: działaczka w organizacjach filantropijnych, agresywna matka, doskonały gracz w brydża, kelnerka, barmanka, burdel- mama, robotnica przy taśmie, szefowa biura i posłanka do parlamentu.

Typ kochanki: mało delikatna i twarda. Najbardziej prawdopodobne jest to, że chwyci cię wtedy, kiedy ty ją. Jeżeli szukasz dzikiej zabawy, nasza rada: łap i trzymaj.

Łechtaczkowe aspekty Dużej Mamuśki:

Ukryta łechtaczka: ukryta Duża Mamuśka, nie jest tak jawnie agresywna ale zostań z nią sam na sam, a zobaczysz, że się nie pomyliłeś.
Wystająca łechtaczka: klasyczna Duża Mamuśka w całej okazałości.
Mała łechtaczka: w miarę jak łechtaczka się zmniejsza, Duże Mamuśki robią się cichsze.
Duża łechtaczka: dla tego typu Mamuśki wszystko musi być naj. Jeżeli coś nie wypali, na pewno się o tym dowiesz, a jeżeli wszystko jest w porządku, będzie to największa, nieplanowana impreza
twojego życia.
WYNIOSŁA KOTKA


Wargi zewnętrzne małe — wargi wewnętrzne małe


Charakterystyka osobowości: znasz ten typ: zaciśnięte usta i włosy związane w kok, ubranie z lat pięćdziesiątych, plisowane spódnice, nylonowe pończochy ze szwem i białe bluzki, nie mówiąc
już o gorzkim wyrazie twarzy. Ciało na ogół schludne i dobrze utrzymane.
Jest zawsze na miejscu, a niektórzy mówią, że się czepia.
Kotka jest niszczycielski kiedy ma władzę. Mogłeś ją spotkać w bibliotece szkolnej albo (nie daj Boże) w ogólniaku. Niezbyt miła dla dzieci ale może okazać się miłą starszą panią z sąsiedztwa, która rozdaje cukierki.
Trudno w to uwierzyć, ale potrafi być romantyczna. Pod jej łóżkiem znajdziesz stosy Harleąuinów, choć jest to świat fantazji. Badania pokazały, że większość starych panien to Wyniosłe Kotki.
Jeżeli już wyjdzie za mąż, jest to mężczyzna równie pozbawiony seksu jak ona sama, i na dodatek pod pantoflem.

Prawdopodobne Wyniosłe Kotki: Pat Nixon, Jane Austin, Abigail, Van Buren, Amy Yanderbilt, Olive Oil, bracia Joyce, Emily Post i Emily Dickinson.

Zawód: nauczycielka, bibliotekarka, pisarka, sekretarka adwokata, członek orkiestry Armii Zbawienia, naukowiec i zakonnica (uwaga: żadna z tych kategorii nigdy nie handlowała używanymi samochodami).

Typ kochanki: nie wyraża uczuć. Pani, która wymyśliła reguły epoki wiktoriańskiej, na pewno była Wyniosłą Kotką. Znasz to zdanie: „Mężczyźni to podniecone zwierzęta, a naszym obowiązkiem
jest znosić ich potrzeby seksualne... raz w miesiącu. Kochanie wymyśl coś innego".


Łechtaczkowe aspekty Wyniosłej Kotki:


Ukryta łechtaczka: absolutne uosobienie braku seksowności. Zawsze wygląda tak, jakby właśnie zjadła cytrynę.
Wystająca łechtaczka: pozwala kotką trochę zakwitnąć. Na ogół bywa małą, ładną kobietką o pogodnej i przyjacielskiej naturze.
Mała łechtaczka: typ bibliotekarki: kok, grube okulary, praca. Często napotkasz ją, jak czyta rozkład jazdy autobusów, samolotów i pociągów.
Duża łechtaczka: najbardziej otwarty z wszystkich Wyniosłych kotek Cecha ta nadaje trochę ciepła skądinąd zimnym Wyniosłym kotkom. Raz słyszano jak pewna Wyniosła kotka opowiedziała świński kawał!MOTYL

Wargi zewnętrzne małe lub średnie — wargi wewnętrzne średnie lub duże


Charakterystyka osobowości: wamp, podrywaczka, femme fatale.
Po jej chłodnych oczach widać, że zawsze kalkuluje. Albo planuje następne posunięcie, albo zastanawia się jak spowodować, żeby ten mężczyzna poprosił ją o rękę. Ubiera się w obcisłe dżinsy i koszulki albo zwiewne sukienki rozcięte do biodra. Jej ciało jest przynętą, o czym wie i z czego korzysta.
Zawsze dostaje to, czego chce. Jest dumna ze swego ciała i utrzymuje je w dobrej formie. Czasem, jeżeli Motyl spędza za dużo czasu w barach, na starość tyje. Odkrycie, że stare numery nie działają już tak jak przedtem, jest szokiem. Starzenie się jest gorsze niż dżuma.
Zawodowo jest albo prostytutką albo uwielbianą i piękną gwiazdą filmową. Można też natknąć się na nią w domu przed telewizorem oglądającą seriale i jedzącą czekoladki. Jako, że jest kobietą reprezentacyjną, każdy szef lubi, żeby wszyscy ją widzieli. Czasem, gdy jej zdolny umysł poświęci się interesom, staję się ostrą biznesmenką lub świetną akwizytorką (szczególnie przy kontaktach z mężczyznami).

Prawdopodobne Motyle: Belle Starr, Mata Hari, Kleopatra, Greta Garbo, Mae West, Marilyn Monroe, Jane Mansfield, Pat Benatar, Yenus i Theda Bara.

Zawód: sekretarka, akwizytorka, biznesmenka, gwiazda filmowa, call girl, piosenkarka i striptizerka.

Typ kochanki: może być dzika, namiętna i perwersyjna albo chłodna i wyrachowana. Ma dobrą technikę, co oczywiście jest zaleta, której jest świadoma.

Łechtaczkowe aspekty Motyla:

Ukryta łechtaczka: Mata Hari jest uosobieniem tego typu; prawdziwa, wyrachowana pułapka na mężczyzn. Dla niej seks jest bronią, a w ekstremalnych przypadkach używa go dla samej zabawy.
Wystająca łechtaczka: jest bardziej pociągająca, bywa przesadnie otwarta. Obnosi się ze swą seksualnością, ciesząc się wrażeniem jakie wywiera. Striptizerki często należą do tej kategorii.
Mała łechtaczka: jest atrakcyjna i pociągająca, ale dobrze się kontroluje. Jej życie nie koncentruje się tylko na seksie. Ten typ często występuje u kobiet zajmujących wysokie stanowiska.
Duża łechtaczka: piękna i atrakcyjna gwiazda filmowa, symbol seksu używający swej atrakcyjności tak, aby przynosiła korzyści.JASKÓŁCZY OGONEK


Wargi zewnętrzne małe lub średnie — wargi wewnętrzne małe lub prawie niewidoczne.


Charakterystyka osobowości: nazwa mówi sama za siebie – to mała dziewczynka. Wszystkie małe dziewczynki zaczynają jako Jaskółcze ogonki ale na ogół, gdy dorastają, zmieniają się w inne typy. Ale
nie ona. Znasz ją — to ta niewinna, ta ze słodką minką i głosem małej dziewczynki. Kiedy czegoś chce, zaczyna od nieśmiałych spojrzeń w twoim kierunku. I jak mężczyzna może odmówić jaskółce?
Wygląda na niewinną, chociaż nie zawsze jest to prawda. Ta Lolita potrafi zadziwić, może być naprawdę niewinna, ale może też być nieokiełznana w łóżku. Z łatwością doprowadza mężczyzn do szaleństwa, bo wygląda na dziewicę, a dla którego mężczyzny dziewica nie jest pociągająca? Mężczyźni lądują z twarzą między jej udami częściej niż między udami innych kobiet.
Jaskółka szuka związku z „tatusiem". Podobają się jej mocne, dominujące typy. Nie zależy jej na karierze zawodowej, chyba że karierą jest poszukiwanie poczucia bezpieczeństwa w cieniu kariery, którą robi mężczyzna.
Interesującym faktem dotyczącym jaskółka jest to, że może dojrzeć i zamienić się w inny typ w dowolnym momencie. Znane są przypadki kobiet dwudziestopięcioletnich, które zmieniły się po jednej
nocy i całe ich późniejsze życie przebiegało tak, aby dostosować się do nowego typu waginalnego. Nie żeń się z nią oczekując, że pozostanie niewinną jaskółką na zawsze.

Prawdopodobne Szparki: Judy Garland, Shirley Tempie, Goldie Hawn, Joanna d'Arc, księżna Diana.

Zawód: głupia blondynka, ładna sekretareczka, bezradna żona, fanka, aktorka, telefonistka, sprzedawczyni w McDonaldzie i manikiurzystka.

Typ kochanki: wygląda na słodką, młodą brzoskwinkę ale, jak już wspomnieliśmy, tak być nie musi. Przy odpowiednim mężczyźnie może stać się absolutnie dziką kotką. Najlepsze jest to, że jeżeli rzeczywiście jest niewinna

Łechtaczkowe aspekty jaskółki:

Ukryta łechtaczka: jeżeli twierdzi, że jest dziewicą, możesz w to uwierzyć. Ukryta łechtaczka podkreśla niewinność jaskółki.
Wystająca łechtaczka: wygląda na niewinną, ale nie jest.
Mała łechtaczka: mała łechtaczka powoduje, że jest nieśmiała.
Duża łechtaczka: jeżeli kiedykolwiek chciałeś niewinnej, dzikiej dziewicy, proszę bardzo!


Na podstawie fragmentów książki dr Seymore Klitz i Imy Peeper pt. "Wróżenie z genitaliów".


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Goldfish dnia Środa 01 Październik 2008 19:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Maromavath
Administrator
Administrator


Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 176
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Środa 01 Październik 2008 19:31    Temat postu:

Świetny tekst.

Z wiadomych względów nie będę podawać nazwy grupy do której przynależę.

Mr. Green


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ruda
Oswajanie Forum


Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 62
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Monkownia
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Środa 01 Październik 2008 21:04    Temat postu:

hmm musze sie dobrze przyjrzeć swoim narządom plciowym ,bo jakoś nigdy nie zglębialam się w ich okreslanie.
Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mademoiselle Poison
Oswajanie Forum


Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Opole
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czwartek 02 Październik 2008 9:06    Temat postu:

Nigdy wcześniej o tym nie słyszałam, ale muszę przyznać, że zrobiło to na mnie duże wrażenie Wink

Wieczorem zgłębię temat jeszcze raz z TŻ i przekonamy się czy postawiłam właściwą "diagnozę".


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
TmargoT
Rozeznanie na Forum


Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 163
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czwartek 02 Październik 2008 9:21    Temat postu:

ha,ha,ale się uśmiałam.można powiedzieć,że sporo w tym prawdy.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gofrzyca
Oswajanie Forum


Dołączył: 27 Wrz 2008
Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wierzbica
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czwartek 02 Październik 2008 16:22    Temat postu:

ojjjaaaa swietny temat...a jakie boskie określenia "Duża mamuśka" Laughing

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.podrugiejstronielustra.fora.pl Strona Główna -> Wróżby i Testy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
gBlue v1.3 // Theme created by Sopel & Programosy
Regulamin