Forum www.podrugiejstronielustra.fora.pl Strona Główna

 Horoskop afrykański.

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Maromavath
Administrator
Administrator


Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 176
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wtorek 30 Wrzesień 2008 14:30    Temat postu: Horoskop afrykański.

ŻYRAFA 29.03 – 17.04

Żyrafa jest niezwykłym zwierzęciem. Z racji swej budowy ma dostęp do miejsc, które dla innych zwierząt pozostają wyłącznie w sferze marzeń.
I taka też jest żyrafa zodiakalna. Sięga, gdzie wzrok nie sięga, łamie, czego rozum nie złamie.
Jest bardzo spostrzegawcza, z łatwością dostrzega najdrobniejszy szczegół czy nieścisłość, wychwyci najdrobniejszy błąd. Jej niewątpliwa zaletą jest umiejętność oceny sytuacji z innej niż wszyscy, znacznie szerszej perspektywy. W życiu postępuje zgodnie z żelaznymi prawami logiki, kierując się zasadą, że emocje są złym doradcą. Jest wrażliwa na sygnały dochodzące z otoczenia oraz od innych ludzi, i posiada umiejętność ich interpretowania, dlatego jest doskonałą znawczynią ludzkiej natury. Generalnie jest ufna w stosunku do ludzi ale ostrożna. Posiada mocno rozwiniętą zdolność współodczuwania. W relacjach z ludźmi sprawia wrażenie chłodnej i zdystansowanej, dlatego nierzadko posądzana jest o wywyższanie się.
Wszelkich sporów i konfliktów unika jak ognia, w takich sytuacjach wycofuje się, nie podejmując walki.

SŁOŃ 18.04 – 10.05

Zdrowe i dorosłe osobniki w naturze nie mają naturalnych wrogów, stąd słoń jest zwierzęciem mało agresywnym i zrównoważonym. I tacy też są ludzie, urodzeni w znaku słonia. Gdy jednak jakiekolwiek niebezpieczeństwo zagraża ich bliskim, zamieniają się w prawdziwe machiny zagłady, które nie zawahają się przed niczym, byle tylko oddalić zagrożenie. Słonie są bardzo uparte i konsekwentne w swych działaniach. Ale bywają leniwe. Mocna psychika i odporność na stres umożliwia im radzenie sobie z trudami życia, a w przypadku porażek nie pozwala im się poddawać. Słonie mogą być odbierane jako nieco zarozumiałe i bezczelne. Źle sprawdzają się w roli doradców, szczególnie w sprawach sercowych, gdyż wiele problemów bagatelizują. Są natomiast wspaniałymi towarzyszami zabaw. Ludzie doskonale czują się w ich towarzystwie, dlatego słonie zazwyczaj mają spore grono znajomych.

KROKODYL 11.05 – 7.06

Krokodyle wzbudzają lęk i grozę w swoim środowisku. I słusznie, gdyż w swoim otoczeniu dążą do sprawowania władzy absolutnej, za pomocą wielu, nie zawsze pokojowych metod. Nie znoszą sprzeciwu, krytyki i podważania ich autorytetu. A gdy nie mają racji, to i tak będą trzymać się swojego zdania, głusi na argumenty. Krokodyle to konserwatyści, źle znoszą jakiekolwiek zmiany, z trudem oswajają się z nowo poznanymi ludźmi, w stosunku do których mogą być nieprzyjemni i grubiańscy. Krokodyl gdy znajdzie się w zupełnie nowej dla siebie sytuacji, jest zagubiony, niepewny siebie, może reagować agresywnie.
Cierpliwość oraz umiejętność skupienia się na wykonywanych czynnościach w niesprzyjających warunkach to ich mocne strony. Często mają wysokie aspiracje i bardzo ambitne życiowe cele, i potrafią je konsekwentnie i skutecznie realizować. Nie są zbyt towarzyskie, unikają bycia w centrum zainteresowania, starają się raczej trzymać się na uboczu, lubią natomiast przebywać wyłącznie we własnym towarzystwie.

FLAMING 8.06 – 1.07

Te przepiękne ptaki niezmiennie wywołują zachwyt i podziw swoją gracją i wdziękiem.
Są bardzo charakterystycznie, więc flaming nigdy nie wtopi się w szary tłum. I zazwyczaj chętnie podkreśla swoja indywidualność, przywiązują dużą wagę do tego by mieć własny, niepowtarzalny styl, oryginalny światopogląd, nietypowe zainteresowania. Gdy rzeczywistość je rozczarowuje, uciekają w świat wyobraźni, gdzie tworzą swoją własną, barwną i przyjazną przestrzeń, do której nikt nie ma wstępu. Bardzo wrażliwi, mają skłonności do popadania w głębokie stany przygnębienia lub reagują histerycznie, gdy nie mogą sobie poradzić z narastającym napięciem w obliczu sytuacji stresowych. Są narażeni na popadanie w różnego rodzaju nałogi.
Flamingi czują się dobrze i bezpiecznie wśród innych ludzi, szukają ich towarzystwa, chętnie nawiązują nowe kontakty i podtrzymują znajomości, nawet te powierzchowne.
Chętnie realizują się w zawodach związanych ze sztuką, kulturą i muzyką. Kochają piękno i lubią się nim otaczać, nie tylko jeśli chodzi o przedmioty, dotyczy to również ludzi.

HIENA 2.07 – 23.08

Hiena to mistrz przetrwania. Znajdzie wyjście nawet z najbardziej ekstremalnej sytuacji, a gdy wszystko wokół wali się i pali, to najczęściej hieny jako jedyne potrafią zachować zimną krew, nie ulegając panice. Niezwykle twardo stąpają po ziemi, to realiści aż do bólu. W działaniach przejawiają wybitne zdolności taktyczne, są elastyczni, potrafią znakomicie improwizować. Najwięcej czasu poświęcają na zaspokajanie własnych potrzeb oraz na gromadzeniu dóbr materialnych. To zazwyczaj egoiści o roszczeniowej postawie wobec świata. Mają dar wyczuwania ludzkich słabości i chętnie z niego korzystają. Rywalizacja to ich żywioł, lubią i właściwie muszą udowadniać sobie i otoczeniu, że są najlepsi. Porażki wywołują u nich wściekłość i frustrację. Ich głównym kryterium oceniania ludzi jest ich status majątkowy i pozycja społeczna. To perfekcjoniści, którzy swoje obowiązki traktują bardzo poważnie i wykonują je sumiennie i dokładnie, dlatego są bardzo cenieni przez pracodawców. ***ą się brakiem wyrozumiałości, dla ludzkich słabości, zarówno cudzych jak i swoich.

GEPARD 24.08. – 11.09

Energiczny i zwinny gepard jako jedyny z rodziny kotów nie potrafi chować pazurów.
Ta wyjątkowa cecha przekłada się na ludzi spod tego znaku, którzy nie potrafią skrywać swoich emocji. Mieć dobrą minę do złej gry, to umiejętność której nie posiadają. Gepard nie potrafi udawać, kogoś kim nie jest, a w relacjach z ludźmi jest szczery i otwarty. I tego samego oczekuje od innych, dlatego zazwyczaj unika ludzi małomównych i zamkniętych w sobie, gdyż są oni całkowitym przeciwieństwem wygadanego i towarzyskiego geparda.
Lubi jasne i przejrzyste zasady, nie znosi gierek, zwodzenia, pozerstwa. Ma silnie rozwinięte poczucie sprawiedliwości, jest wrażliwy na krzywdę innych i chętnie udziela się we wszelkich akcjach charytatywnych. W swoim środowisku chętnie udziela się w życiu społecznym, ale nie ciągnie go do sprawowania odpowiedzialnych stanowisk.
Gepardy nie są zbyt dobrymi organizatorami, potrafią za to błyskawicznie zmobilizować się do działania, gdy okoliczności tego wymagają, a wówczas poświęcą całą swoją energię dla osiągnięcia celu. Efekty swoich poczynań chcą widzieć natychmiast, cierpliwość nie jest ich mocną stroną.

ZEBRA 12.09 – 18.10

Zebra, żartobliwie zwana koniem w paski to stworzenie stadne i bardzo rodzinne.
Najczęściej prowadzą dość ustabilizowane życie, cenią sobie spokój i bezpieczeństwo, szczególnie materialne. To domatorzy. Do szczęścia nie potrzebują mocnych wrażeń, dlatego stabilizacja, to coś do czego dążą i czego potrzebują. Zebry lubią mieć wszystko pod kontrolą, chętnie zbierają informacje o wszystkim i o wszystkich, bywają posądzane o plotkarstwo. Przed ich czujnym okiem mało co się ukryje. Potrafią wyczuć, że ktoś kłamie niemal ze 100% trafnością. Z natury są nieufne i podejrzliwe. Mają spory dystans do cudzych deklaracji i obietnic, dlatego rzadko są rozczarowane, gdy ktoś nie dotrzyma danego zebrze słowa.
Zebry lubią być chwalone i doceniane, jednak same skąpią innym pochwał i komplementów.
O sukcesy innych bywają zazdrosne. Często działają pod wpływem impulsu, nie biorąc pod uwagę ryzyka czy ewentualnych konsekwencji. Działanie zgodnie z wcześniej opracowanym planem nie należą do ich zalet, gdyż bywają niekonsekwentne w swych postanowieniach i często zmieniają zdanie.

KOBRA PLUJĄCA 19.10 – 7.11

Tę nazwę zawdzięczają swojej umiejętności plucia jadem w stronę przeciwnika.
I z tej broni korzystają chętnie i bez namysłu, gdy tylko poczują się atakowane, celując w najwrażliwsze punkty. Ich reakcje są nieprzewidywalne, potrafią zachować stoicki spokój i opanowanie nawet w obliczu najtrudniejszych sytuacji, jak również wybuchnąć niepohamowanym gniewem z błahego powodu. Są przeczulone na swoim punkcie, źle znoszą krytykę, której doszukują się niemal we wszystkich wypowiedziach na swój temat.
Są uparte i zdeterminowane, jeśli chodzi o realizację celów, często aby je osiągnąć posługują się wszelkimi dostępnymi metodami. Kobry lubią się nad sobą rozczulać, za poniesione porażki są w stanie obwinić wszystko i wszystkich poza sobą, są mistrzami w usprawiedliwianiu samych siebie. Jednak inni ludzie nie mają co liczyć na podobną pobłażliwość ze strony kobr dla swoich słabości.

LIKAON 8.11 – 3.12

Likaony są bardzo pracowite, pełne energii do działania i entuzjazmu. Doskonale sprawdzają się w pracy zespołowej, ze względu na dobry kontakt z ludźmi, do których są najczęściej przychylnie i życzliwie nastawione. Stąd likaony cieszą się dużą sympatią.
Likaon ukochał wolność i swobodę, nie znosi ograniczeń, zakazów i rutyny. Skrępowany zbyt dużą ilością obowiązków i zobowiązań, może popadać w smutek i przygnębienie, tracąc przy tym sporo ze swojej wewnętrznej radości życia.
Obowiązki względem bliskich traktuje bardzo poważnie, dla rodziny gotów jest na najwyższe poświęcenia i wyrzeczenia.
Likaony w życiu realizują się na wielu płaszczyznach, moją szerokie spektrum zainteresowań, chętnie angażują się w nowe projekty, pozytywnie podchodzą do zmian i innowacji, nie zamykają się na zmiany.

GAZELA 4.12 – 29.12

Zwinna i pełna gracji gazela to stworzenie delikatne i wrażliwe, lecz jednocześnie bardzo silne i odporne. O tym, które z tych cech przeważać będą w ich zachowaniu, zależy od kondycji psychicznej gazel. Otoczone miłością i akceptacją, potrafią przenosić przysłowiowe góry, lecz gdy sprawy mają się inaczej, gazela załamuje się lub obojętnieje, nierzadko popadając w stany depresyjne.
Poczucie bezpieczeństwa oraz pewność, że w życiu gazeli są osoby na które może ona liczyć, które wspierają ją w dążeniach i pocieszają w trudnych chwilach, to czynniki w dużej mierze warunkujące osiągnięcie przez nią poczucia szczęścia i spełnienia. Dlatego tak trudno znoszą rozstania, samotność czy odtrącenie. Gazele trzymają się w życiu zasady „przezorny zawsze ubezpieczony”, dlatego zanim czegokolwiek się podejmują, dokładnie analizują każdy aspekt, każdy najdrobniejszy detal, rozłożą temat na części pierwsze, by zminimalizować ryzyko.

STRUŚ 30.12- 18.01

Strusie są dumnymi posiadaczami największych oczu spośród wszystkich zwierząt lądowych. Cieszą się również doskonałym słuchem. Z tych walorów umieją zrobić użytek, dlatego strusie bywają zazwyczaj najlepiej poinformowanymi osobami w okolicy. Wiedzą prawie wszystko o wszystkich. Są bardzo ciekawskie i mają tendencje do wtrącania się w cudze sprawy.
Mit o chowaniu przez strusie głowy piasek został obalony, lecz one same potrafią takie pozory stwarzać. Strusie mogą sprawiać wrażenie lękliwych, jednak gdy uznają, że ich interesy mogą być zagrożone, atakują bez wahania i z zaskakującą gwałtownością.
Jednak rzadko dążą do konfrontacji, chyba, że znajdują się w sytuacji bez wyjścia.
Z reguły prowadzą spokojny żywot, starając się dystansować od spraw i tematów, które wywołują nadmierne emocje czy wymagają zaangażowania.

GORYL 19.01 - 8.02

Goryle sprawiają wrażenie bardzo pewnych siebie i zdecydowanych. W rzeczywistości różnie z tym bywa. Goryl w głębi duszy bywa nieśmiały i niepewny, lecz robi wszystko by nikt tego nie dostrzegł. Najczęściej tylko najbliżsi wiedzą jaki jest naprawdę. Goryle bywają bardzo nieufne w stosunku do ludzi, analizują każdy gest, uważnie słuchają i obserwują. Dlatego pomyłki w ich ocenie zdarzają im się bardzo rzadko.
Są raczej domatorami, prowadzącymi uporządkowany tryb życia. Zdają sobie sprawę, iż jest czas na zabawę jak i na obowiązki, i tego podziału ściśle przestrzegają i wymagają tego samego od innych.
Goryle są wierne swoim zasadom, i postępują dość schematycznie, dlatego są stosunkowo przewidywalne i mało spontaniczne. Nie lubią komplikować sobie życia, dlatego niezmiernie rzadko angażują się w niepewne przedsięwzięcia czy zagmatwane i niejasne pod względem emocjonalnym związki. Unikają hazardu i ryzyka.

WIELBŁĄD 9.02 – 6.03

Wytrzymały na trudy i przeciwności losu wielbłąd dostojnie kroczy przez życie konsekwentnie zmierzając do swojej oazy.
Oszczędne i gospodarne wielbłądy nie przepuszczą żadnej okazji, jakie niesie los i wycisną jak cytrynę sprzyjające zbiegi okoliczności. Dlatego często dochodzą do sporych majątków, lecz nawet wówczas żyją skromnie. Bywają posądzani o skąpstwo.
Wielbłąd wychodzi z założenia, że najlepiej wszystko zrobi sam. Wszelkie rady i sugestie nawet te udzielane przez najbliższych na pozór ignoruje całkowicie, lecz zawsze je przeanalizuje pod kątem przydatności. Wielbłądy chętnie się uczą na błędach. Najlepiej cudzych. Nie sprawdzają się w pracy zespołowej, gdyż mają tendencje do krytykowania cudzej pracy i pomysłów i bywają przy tym wyjątkowo złośliwe. Szczególnie frustrują ich sytuacje, gdy nie radzą sobie z problemami i zmuszone są prosić o pomoc.

ŻAKO 7.03 – 28.03

Osoby, którym patronuje ten piękny ptak to postacie barwne i pełne temperamentu. Rozmowne i towarzyskie Żako maja zazwyczaj duże grono znajomych, których znajdują wśród ludzi podobnych do siebie. Osoby małomówne, powściągliwe w okazywaniu emocji są traktowane przez Żako z nieufnością, wręcz ich unikają. W relacjach z ludźmi maja tendencję do skracania dystansu, co nie zawsze bywa pozytywnie odbierane.
Chętnie i dużo mówią o sobie, bywają krzykliwe, chętnie się popisują, co na dłuższą metę może okazać się męczące.
W kontaktach z płcią przeciwną mogą wykazywać duże podenerwowanie, szczególnie w obecności osoby, która wpadła w oko Żako.
Zdarza się, że Żako źle interpretują czyjeś intencje, dopatrując się w zupełnie neutralnych gestach, słowach czy żartach deklaracji uczuciowych lub niechęci. Bywają łatwowierne.


Uwaga! Analiza cech charakteru poszczególnych znaków zodiaku została dokonana i spisana przez specjalistę zajmującego się astrologią wyłącznie na użytek forum www.podrugiejstronielustra.fora.pl .
Kopiowanie i rozpowszechnianie tych materiałów jest zabronione!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ruda
Oswajanie Forum


Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 62
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Monkownia
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wtorek 30 Wrzesień 2008 19:51    Temat postu:

Maro, nie wiem czy mogę tutaj odpowiadać ? jesli nie, to najwyzej zarządz mym postem i zorganizuj wedle Twego uznania. Smile

Noormalnie BRAWO! (nie moglam znalezc odpowiedniej emoty, wiec starczą slowa.
Jestem pelna podziwu ,wykonalas kawalek dobrej roboty Smile

Z ciekawoscią poczytalam nie tylko o swoim znaku, ale i o innych i te opisy o wiele bardziej się zgadzają.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
martini
Moderator
Moderator


Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 95
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wtorek 30 Wrzesień 2008 23:05    Temat postu:

Dlaczego ja nie jestem żyrafą Blue_Light_Colorz_PDT_41

I znowu jest tak, że z większością się zgadzam, ale nie mam np. roszczeniowej postawy do świata. Wręcz przeciwnie, sama pracuję ciężko na swoje sukcesy i nie uważam, że mi się cokolwiek należy. Nie przejmuję się też czyimś statusem majątkowym, totalnie nie zwracam na to uwagi.

Za to reszta pasuje idealnie. Przetrwanie, adrenalina, rywalizacja i brak wyrozumiałości. Idealnie.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Maromavath
Administrator
Administrator


Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 176
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wtorek 30 Wrzesień 2008 23:22    Temat postu:

ruda napisał:


Maro, nie wiem czy mogę tutaj odpowiadać ? jesli nie, to najwyzej zarządz mym postem i zorganizuj wedle Twego uznania. Smile

Noormalnie BRAWO! (nie moglam znalezc odpowiedniej emoty, wiec starczą slowa.
Jestem pelna podziwu ,wykonalas kawalek dobrej roboty Smile

Z ciekawoscią poczytalam nie tylko o swoim znaku, ale i o innych i te opisy o wiele bardziej się zgadzają.


Dziękuję w imieniu osoby, która sporządzała tą analizę. Smile

martini napisał:
Dlaczego ja nie jestem żyrafą Blue_Light_Colorz_PDT_41


Ja jestem żyrafą... :hamster_evil:


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Bridget
Oswajanie Forum


Dołączył: 27 Wrz 2008
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Środa 01 Październik 2008 8:47    Temat postu:

A ja mam i coś z GEPARDA i coś ZEBRY jednocześnie, bo urodziłam się 11.09 więc na sam koniec Wink Geparda.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
-Szeherezada-
Oswajanie Forum


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 36
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Zakopane
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Poniedziałek 08 Grudzień 2008 16:05    Temat postu:

je

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez -Szeherezada- dnia Wtorek 06 Maj 2014 10:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
TmargoT
Rozeznanie na Forum


Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 163
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Poniedziałek 08 Grudzień 2008 18:58    Temat postu:

jestem hieną? :hamster_damnit: hamster_abandoned:
no nieee.mogę byc lwem,tygrysem,ale hieną?padlinozercą? :hamster_cies2:


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Goldfish
Moderator
Moderator


Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 183
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wtorek 16 Grudzień 2008 23:15    Temat postu:

TmargoT napisał:
jestem hieną? :hamster_damnit: hamster_abandoned:
no nieee.mogę byc lwem,tygrysem,ale hieną?padlinozercą? :hamster_cies2:


Ej, nie gadaj bo horoskop masz fajny. Tylko hiena się troszkę negatywnie kojarzy, ale co z tego?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
benkó
Oswajanie Forum


Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Środa 17 Grudzień 2008 23:33    Temat postu:

ja jestem goryl
i w sumie wszystko się zgadza :hamster_redface:
no może oprócz tego postępowania zgodnie ze schematami no i braku spontaniczności :hamster_confused:

(dzisiaj na przykład spontanicznie wypiłam 2 piwa i spontanicznie zalogowałam się na tym forum Wink )


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez benkó dnia Środa 17 Grudzień 2008 23:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
papryka
Oswajanie Forum


Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czwartek 18 Grudzień 2008 0:06    Temat postu:

Zgłasza się Struś :hamster_attention:
wypraszam sobie Very Happy

dlaczego nie moge być gepardem :hamster_confused: hamster_abandoned:


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Goldfish
Moderator
Moderator


Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 183
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czwartek 18 Grudzień 2008 12:42    Temat postu:

benkó napisał:
ja jestem goryl
i w sumie wszystko się zgadza :hamster_redface:
no może oprócz tego postępowania zgodnie ze schematami no i braku spontaniczności :hamster_confused:

(dzisiaj na przykład spontanicznie wypiłam 2 piwa i spontanicznie zalogowałam się na tym forum Wink )


Beni Mr. Green
Spontaniczna kobieto, przybyłas w nasze skromne progi :hamster_beautiful:

Cytat:
Zgłasza się Struś :hamster_attention:
wypraszam sobie Very Happy

dlaczego nie moge być gepardem :hamster_confused: hamster_abandoned:


I Papryczkownica Mr. Green

No oszaleje normalnie :hamster_bigeyes:


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.podrugiejstronielustra.fora.pl Strona Główna -> Astrologia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
gBlue v1.3 // Theme created by Sopel & Programosy
Regulamin