Forum www.podrugiejstronielustra.fora.pl Strona Główna

 Anioły i Archanioły.

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Laura
Oswajanie Forum


Dołączył: 27 Wrz 2008
Posty: 68
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z domku
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czwartek 11 Grudzień 2008 1:14    Temat postu: Anioły i Archanioły.

Może porozmawiamy o nich? Probowaliście kontaktować się z aniołami? Może wam w czymś pomogły? Ja wiele razy prosiłam o coś aniołów, spełniły większość moich próśb , na początku nawet nie mogłam w to uwierzyć. Jestem teraz w trakcie czytania książki o aniołach :hamster_bigeyes: .
Może ktoś ma jakieś doświadczenia? A może znacie imiona konkretnych aniołów zależnie od problemu?
Wiem że są karty anielskie i podobno można porozumieć się z aniołami poprzez takie karty. Ja wróżę z tarota i moja mama tak samo ale jeżeli chodzi o karty anielskie mama uważa że karty anielskie to nie porozumienie, bo przecież karty to grzech itp. a anioły są od Boga. A wy jak myślicie? Ja nie mam kart anielskich ale kiedyś chciałabym spróbować.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Laura dnia Czwartek 11 Grudzień 2008 1:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
-Szeherezada-
Oswajanie Forum


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 36
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Zakopane
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czwartek 11 Grudzień 2008 11:33    Temat postu:

o ta

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez -Szeherezada- dnia Wtorek 06 Maj 2014 10:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Felicja
Oswajanie Forum


Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 61
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Piątek 12 Grudzień 2008 20:25    Temat postu:

Lauro, a mogłabyś opisać w jaki sposób należy się z nimi kontaktować, do których aniołów można się zwracać z prośbami, czy są jakieś reguły, albo sprzyjające momenty w których należy kierować do nich swoje prośby o pomoc?

Bardzo ciekawy temat, chętnie dowiem się czegoś więcej.

Sheherezado, na tym forum chyba nie ma limitu postów do zakładania nowych wątków. Jeżeli się ma ochotę, to można założyć nawet jak się tylko jeden post.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Laura
Oswajanie Forum


Dołączył: 27 Wrz 2008
Posty: 68
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z domku
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sobota 13 Grudzień 2008 21:28    Temat postu:

Felicja napisał:
Lauro, a mogłabyś opisać w jaki sposób należy się z nimi kontaktować, do których aniołów można się zwracać z prośbami, czy są jakieś reguły, albo sprzyjające momenty w których należy kierować do nich swoje prośby o pomoc?

Bardzo ciekawy temat, chętnie dowiem się czegoś więcej.

Sheherezado, na tym forum chyba nie ma limitu postów do zakładania nowych wątków. Jeżeli się ma ochotę, to można założyć nawet jak się tylko jeden post.


nie ma żadnych reguł w kontaktowaniu się z aniołami, to jakby musi być od serca jak modlitwa albo rozmowa z Bogiem, tyle że zwracasz się do aniołów można zwracać się o każdej porze.

Wkleje to co mam o aniołach.


Każdy z aniołów posiada własną osobowość, usposobienie oraz możliwości. Nie jest obojętne na jakim etapie rozwoju się znajdujemy oraz co w danym momencie mamy do zrobienia. W określonej sytuacji zwykle potrzebna jest nam pomoc konkretnego anioła, który zajmuje się daną dziedziną.
Przywołanie Anioła
Anioła można przyzywać głośnym glosem, powtarzając jego imię, jak w różańcu, lub szeptem w zacisznym ustronnym miejscu.
Spróbuj go sobie wyobrazić, napisz jego imię wielkimi literami i zobacz go oczami swej duszy. Poproś o pomoc i rozwiń swój potencjał do maksimum, usuń swoje wady i zyj w harmonii z innymi, jak i naturalnie z samym sobą.
Pomocne Anioły
· (1) VEHUIAH, czyli boska szlachetność - anioł, który odpowiada za niespodziewane skucesy, milość od pierwszego wejrzenia, szczęście, przezwyciężenie klopotów, zapewnia otrzymanie pomocy, gdy o nią prosimy.
· (2) IELEL, czyli boski pomocnik - anioł, który odpowiada za spokój i pogodę ducha, wzmacnianie się, lojalne więzi, odbudowę oraz za rozpoczynanie nowych spraw.
· (3) SITAEL, czyli boska nadzieja dla kożdej istoty - anioł, który odpowiada za ochronę przed przszkodami, niewdzięcznością, naiwnością i hipokryzją, zapewnia pomoc w niewielkich trudnościach, opiekun idealistów.
· (4) ELEMIAH, czyli ukryta boskość - anioł, który odpowiada za sukcesy artystyczne, wojowniczość ducha, słuszną dumę, zapewnia ochronę przy podejmowaniu ryzyka, hamuje impulsywność, ułatwia naprawienie błędów.
· (5) MAHASIAH, czyli boskie zbawienie - anioł, który odpowiada za realizację konkretnych marzeń, takt, zmianę dotychczasowego spojrzenia na życie, zapewnia opiekę przy szukaniu pracy, podczas nauki, ułatwia ujawnienie nieuczciwych intencji.
· (6) LELAHEL, czyli boska chwała - anioł, który odpowiada za dobór odpowiedniego partnera, pomoc w trudnej sytuacji w związku, sukcesy polityczne, uzyskanie zadośćuczynienia, wygraną walkę.
· (7) AKHAYAH, czyli boska cierpliwość - anioł, który odpowiada za kamunikację międzyludzką, pomaga w zdaniu egzaminów, wygraniu zawodów, jest opiekunem dziennikarzy i aktorów.
· (Cool KHAHETHEL, czyli boska cześć - anioł, który odpowiada za dochody z rolnictwa i innej pracy fizycznej, chroni przed pokusami i zdradą, jest opiekunem nauczycieli i sportowców.
· (9) HAZIEL, czyli boska litość - anioł, który odpowiada za trwałe więzi, pojednanie, nagłe zmiany, chroni przed nieuczciwą konkurencją i niezdrową rywalizacją oraz zdradą w interesach.
· (10) ALADIAH, czyli boska łaskawość - anioł, który odpowiada za radykalne zmiany, regenerację sił, wybaczenie doznanych krzywd, pomaga rozprawić się z bolesną przeszlością, chroni przed chorobami psychicznymi.
· (11) LAUIAH, czyli boska chwala - anioł, który odpowiada za zdobycie sławy, zwalczenie zawiści i zazdrości, pomaga zdobyć pomoc wpływowych ludzi, wspiera karierę polityczną, chroni przed depresją.
· (12) HAHIAH, czyli boska otucha - anioł, który odpowiada za cudowne, niespodziewane rozwiązania, chroni przed nadmiernym ryzykiem, stratami, przykrościami i irracjonalnym strachem.
· (13) IEZALEL, czyli boska sława - anioł, który odpowiada za zjednoczenie, pracę zespolową i badawczą, wierność, uczciwość, milość i optymizm, chroni przed kłamstwem i oszustwem, wspiera przyjaźń i zgodne partnerstwo.
· (14) MEBAHEL, czyli boska opieka - anioł, który odpowiada za tolerancję, sukcesy na polu artystycznym, zapewnia zmianę kierunku i stylu życia, jest opiekunem ludzi twórczych.
· (15) HARIEL, czyli boskie tworzenie - anioł, który odpowiada za lojalność w relacjach międzyludzkich, braterstwo, wzmaga talenty, sprzyja zmianom, patronuje konstruktywnym i twórczym dyskusjom.
· (16) HAKAMIAH, czyli boski wszechświat - anioł, który odpowiada za dotrzymanie obietnic, przezwyciężenie kłótni i zdrady, daje dobre rady, zapewnia przychylność wpływowych ludzi, jest opiekunem duchownych.
· (17) LEVIAH, czyli boski podziw - anioł, który odpowiada za odpoczynek, przezwyciężenie stresu i zmęczenia, pomaga wprowadzić rozem i zmienić punkt widzenia, jest opiekunem ludzi starszych i emerytów.
· (1Cool IEILAEL, czyli boska nagroda - anioł, który odpowiada za przezwyciężenie trudności z złośliwych plotek, realizację spraw niemożliwych, wspiera legalne działania, ujawnia szkodliwe sekrety.
· (19) LEUUIAH, czyli boska pobłażliwość - anioł, który odpowiada za przypływ pieniędzy lub informacji, wspiera słuszne żądania, uspokaja wewnętrzne konflikty, chroni przed nieprawidłowymi decyzjami i wyborami oraz melancholią.
· (20) PAHALIAH, czyli boskie zbawienie - anioł, który odpowiada za wierność małżeńską, samokontrolę, odporność na choroby fizyczne, chroni ważne tajemnice.
· (21) NELKHAEL, czyli boska jedność - anioł, który odpowiada za dotrzymywanie danego słowa, naprawę wyrządzonych szkód, filozofię zyciową, chroni przed męczącymi osobami, zawiścią.
· (22) IEIAIEL, czyli prawa ręka Boga - anioł, ktory odpowiada za dotrzymanie tajemnicy, uniknięcie nieszczęścia, chroni przy transakcjach handlowych, przed kradzieżami, opiekuje się podróżnymi.
· (23) MELAHEL, czyli boskie wyzwolnie - anioł, który odpowiada za zdrowie, podróże dla przyjemności, chroni przed katastrofami żywiołowymi (powódź, pożar itp.), jest opiekunem botaników i lekarzy.
· (24) HAHUIAH, czyli boska dobroć - anioł, który odpowiada za wolność, niezależność i prawdomówność, chroni przed uwięzieniem, niesłusznym oskarżeniem i niegodnymi zaufania przyjaciółmi.
· (25) NITHHAIAH, czyli boska mądrość - anioł, który odpowiada za dom, bezpieczeństwo rodzinne, odbudowe, kontrolowanie sytuacji, zapewnia słuszną rekompensatę, jest opiekunem magów i spraw magicznych.
· (26) HAAIAH, czyli boska tajemnica - anioł, który odpowiada za uczuciowe zwycięstwo, osiąganie ambitnych celów, powstrzymuje przed zdradą, jest opiekunem osób publicznych.
· (27) IERATHEL, czyli boska sprawiedliwość - anioł, który odpowiada za elokwencję, komunikację, zrealizowanie marzeń i nadzieii, poamga przy rozwiązywaniu problemów, jest opiekunem uczonych i pisarzy.
· (2Cool SEEHIAH, czyli boskie uzdrowienie - anioł, który odpowiada za korektę sposobu i kierunku działania, chroni przed wypadkami, załamaniem psychicznym, niebezpieczeństwami i uzależnieniem.
· (29) REUIEL, czyli boski pomocnik - anioł, który odpowiada za spotknie życzliwych osób, popularność i rekompensatę poniesionych strat, chroni przed rozczarowaniem i sekretnymi wrogami.
· (30) OMAEL, czyli boska cierpliwość - anioł, który odpowiada za satysfakcję, idealne zjednocznie bliskich osób, powodzenie materialne i dobre relacje z matką, chroni dzieci i zwierzęta.
· (31) LEKHABEL, czyli boska inspiracja - anioł, który odpowiada za genialne pomysły, niespodzianki, przezwyciężenie trudności, zapewnia korzystne zmiany, przezwyciężenie oporu i wygraną.
· (32) VASARIAH, czyli boska prawość - anioł, który odpowiada za pieniądze, fortunę, zapewnia ochronę dla spraw materialnych, odpowiada za wybaczenie błędów i rozwianie prawnych wątpliwości.
· (33) IEHUAIAH, czyli boska wiedza - anioł, który odpowiada za umiejętność adopcji do nowych warunków, sukces zawodowy i naukowy, umiejętność panowania nad sobą, chroni podczas konfrontacji z wrogami.
· (34) LEHAHIAH, czyli boska lagodność - anioł, który odpowiada za religijność, dyscyplinę, wynagrodzenie, chroni przed kłótniami i niezgodą, wspomaga wierność i uczciwość.
· (35) KHAVAKIAH, czyli boska radość - anioł, który odpowiada za pojednanie z partnerem i rodziną, pomaga przezwyciężyć problemy osobiste, uczy dzielenia się, wspomaga proces powrotu do zdrowia.
· (36) MENADEL, czyli boska czcigodność - anioł, który odpowiada za uporządkowanie problemów, wspomaga przy zmianie miejsca pracy, chroni przed brakiem satysfakcji, lenistwem i chorobliwymi ambicjami.
· (37) ANIEL, czyli boska moralnośc - anioł, ktory odpowiada za sławę, przezwyciężenie lęków, oczyszczenie się, wspiera konsekwentną prace i naukę, decydujące działania, odwagę.
· (3Cool HAAMIAH, czyli boska nadzieja - anioł, ktory odpowiada za zażegnanie niebezpieczeństwa, dalekie podróże, przynosi miłość, zrozumienie partnera, chroni przed krzywdą, agresywnymi konfrontacjami.
· (39) REHAEL, czyli boska łagodnośc - anioł, który odpowiada za prawdziwą przyjaźń, więzi rodzinne, pouczające działania, narodziny, dobre relacje z rodzicami i dziadkami.
· (40) IEZEL, czyli boska radość - anioł, który odpowiada za dar precyzyjnego wyslawiania się, marketing, sferę kultury i sztuki, chroni pożywienie i uwalnia od drobnych wrogów.
· (41) HAHAHEL, czyli boska trójjednia - anioł, który odpowiada za dokonywanie wyboru, pomyślność w podróży, wpływowych przyjaciół, kontakty z mądrymi i wykształconymi osobami, daje wsparcie i chroni przed niepewnością.
· (42) MICHAEL, czyli boski dom - anioł, który odpowiada za akceptację pełnionych ról i przeżywanych sytuacji, zapewnia lojalność wobec ideałów i ludzi, pomaga uregulować zobowiązania i spłacic długi.
· (43) VEVALIAH, czyli boska władza - anioł, który odpowiada za radyklane zmiany, wyjście zwycięsko z każdej próby, chroni przed samotnością, zapewnia wyzwolenie od trask.
· (44) IELAHIAH, czyli boska wieczność - anioł, który odpowiada za walkę z niesprawiedliwością, odważne wybory, otrzymanie zadośćuczynienia za krzywdy, jest opiekunem wojowników ducha.
· (45) SEALIAH, czyli boski przewodnik - anioł, który odpowiada za realizację planów i projektów, zbawienie, płodność, powrót do zdrowia, zapewnia uznanie dla zasług i talentów, jest opiekunem przywódców.
· (46) ARIEL, czyli boskie objawienie - anioł, który odpowiada za zyski, dobre inwestycje, wzrost dochodów, pozytywne zmiany, zwiększa szanse na sukces, zapewnia dobre decyzje i wygrana w działaniu.
· (47) ASALIAH, czyli boska prawda - anioł, który odpowiada za nowatorskie pomysły, ważne, długotrwałe projekty, decyzje do przemyślenia, chroni przed skandalami, zniesławieniem i ujawnieniem sekretów.
· (4Cool MIHAEL, czyli boskie milosierdzie - anioł, który odpowiada za zakochanie się, małżeństwo, związki, przyjemności, stan posiadania, chroni przed pokusami, zmiennością i napięciami.
· (49) VEHUEL, czyli boska wspaniałomyślność - anioł, który odpowiada za pojednanie, negocjacje, powrót do ukochanej osoby, fizyczne przyjemności, zabawe, chroni przed stratami materialnymi.
· (50) DANIEL, czyli boska łaska - anioł, ktory odpowiada za bystrość i sukces w biznesie, uczciwa wygraną, dyplomację, sprawiedliwy osąd, wspiera zakochanych, jest opiekunem dyplomatów.
· (51) HAHASIAH, czyli boska tajemniczość - anioł, który odpowiada za wzrost prestiżu i pozycji społecznej, zapewnia ochronę, wspiera wytrwałość w nauce i pracy, rozszerza horyzonty.
· (52) IMAMIAH, czyli boska szlachetność - anioł, który odpowiada za niezależną, samodzielną pracę, wyzwolenie ograniczeń, chroni przed cierpieniem, separacją i nadmierną impulsywnością.
· (53) NANAEL, czyli boska mądrość - anioł, który odpowiada za parapsychiczną i ezoteryczną sferę życia, wprowadza porządek, chroni przed zasadzkami, chaosem i brakiem organizacji.
· (54) NITHAEL, czyli boska niebiańskość - anioł, który odpowiada za altruizm, rozumienie innych, długowieczność, wdzięk, urok osobisty, czar, pomaga dokonywać wyborów w sferze uczuciowej.
· (55) MEBAHIAH, czyli boska wieczność - anioł, który odpowiada za wspaniałe dzieła, ważne projekty, publikacje, narodziny, pomaga rozwiązać problemy rodzinne i związane z nauką.
· (56) POIEL, czyli boskie wsparcie - anioł, który odpowiada za życzliwe środowisko, plodność, regenerację sił, pomaga w rozwiązywaniu konfliktów rodzinnych, chroni przed słabością, usuwa strach przed porażką.
· (57) MUMAIAH, czyli boska chwała - anioł, który odpowiada za tradycyjne wartości i zwyczaje, usuwa sprzeczności i niepewność, łagodzi sytuacje kryzysowe, przynosi konstruktywną krytykę.
· (5Cool KALIEL, czyli spełniający prośby - anioł który odpowiada za marzenia, fantazje i zdrowie, pomaga zwalczyć choroby psychosomatyczne, lenistwo i chwiajność charakteru, pomaga w zrobieniu tego, co musi być zrobione.
· (59) HARAHEL, czyli boska wszechwiedza - anioł, który odpowiada za wszelką pomyślność na egzaminach, początki, deklaracje i słowne zobowiązania, chroni przed ogniem, wybuchami oraz przed gniewem i wściekłością.
· (60) MIZRAEL, czyli boski pomocnik - anioł, który odpowiada za rozwój kariery, rozwiązania ostateczne, motywujące wyzwania, chroni podczas rywalizacji i zawodów, pomaga przetrwać nieodwracalne zmiany.
· (61) UMABEL, czyli boska nieograniczoność - anioł, który odpowiada za szczerą przyjaźń, zainteresowania psychotroniczne, muzykę, pomaga uwolnić się od uzależnień zarówno od sytuacji, jak i od ludzi.
· (62) IZAHHEL, czyli boska wielkość - anioł, który odpowiada za wzajemne zrozumienie w związku, harmonię, dobre nowiny, chroni przed pokusami milosnymi oraz nadmiernymi wydatkami.
· (63) ANNAUEL, czyli boska hojność - anioł, który odpowiada za indywidualizm, tolerancję, chroni biznes i dokonane inwestycje, pozbawia uprzedzeń, wspiera przedsiębiorczość i mobliność.
· (64) MEHIEL, czyli boska kreatywność - anioł, który odpowiada za kreatywność, aktywność i wyobraźnię, chroni przed problemami emocjonalnymi, wzmacnia odpowiedzialnośc za rodznię.
· (65) DAMABIAH, czyli boska mądrość - anioł, który odpowiada za odnalezienie prawidłowego kierunku w życiu, chroni przed niewidzialnymi wrogami i agresją emocjonalną, zapeniwnia spokój.
· (66) MENKEL, czyli boska ochrona - anioł, który odpowiada za stabilizację, długotrwałe związki, wspomnienia, chroni przed urazami, zwolnieniem z pracy, przykrymi wpływami z przeszlości.
· (67) EIAEL, czyli boski entuzjazm - anioł, który odpowiada za zmiany na lepsze, akceptację przeznaczenia, zainteresowania mistyczne i szczęście, chroni przed nieszczęściem i tragediami.
· (6Cool HABUIAH, czyli boskie wyzwolenie - anioł, który odpowiada za intensywne wysiłki, zarobki, obfite zyski i zdrowie, wspomaga zmiany, remonty, odnowienie, jest opiekunem uzdrowicieli.
· (69) ROHEL, czyli boska wszechwuedza - anioł, który odpowiada za załużoną sławę, uczciwe zwycięstwo, zapewnia pomoc innych, przynosi nieoczekiwane pieniądze oraz zapobiega stratom.
· (70) IIBAMIAH, czyli boskie stworzenie - anioł, który odpowiada za koniec cyklu, transformację i nieuniknione zmiany, chroni przed separacją, oddzieleniem od bliskich, chorobami i urazami.
· (71) HAIAIEL, czyli boska potęga - anioł, który odpowiada za siły witalne i energię, chroni przed znużeniem, zmęczeniem, zależnością i prześladowaniem, zapobiega zdradzie zaufania i oszustwom.
· (72) NEMAMIAH, czyli cel wszystkich rzeczy - anioł, który odpowiada za największe sukcesy, sławę, pozytywne emocje, chroni przed brakiem umiaru, niedyskrecją, impulsywnością i udawaniem.
Archanioły
· (73) MICHAEL, czyli Bóg jest jedyny - archanioł, który odpowiada za prawdę, szczerość, jasne i uczciwe intencje, szczęście, inteligencję, mądrość, wiedzę, przywództwo, równowagę życiową.
· (74) GABRIEL, czyli Bóg jest potężny - archanioł, który odpowiada za narodziny zarówno w sensie fizycznym, jak i duchowym, ważne wiadomości, dobre rady, wsparcie duchowe, realizację marzeń i dążeń, opiekę nad dziećmi.
· (75) RAPHAEL, czyli Bóg jest uzdrowicielem - archanioł, który odpowiada za bezpieczeństwo w podróży, wypoczynek, zabawę, dobre zdrowie i siły fizyczne, pomyslność w biznesie i innych działaniach.
· (76) ANAEL, czyli boska czystość - archanioł, który odpowiada za radość życia, szczerą, głęboką milość, talenty i uzdolnienia artystyczne, twórczość, urok i wdzięk osobisty, prezenty i miłe niespodzianki losu.
· (77) ARIEL, czyli Lew Boga - archanioł, który odpowiada za odwagę, godność, charyzmę, tryumfy, szybkie działanie, entuzjazm, aktywność, uczciwą i zdrowa rywalizację, odsłania dwulicowość i fałsz.
· (7Cool ZACHARIEL, czyli boska prostota - archanioł, który odpowiada za dobrobyt, wiarę, bogactwo materialne i duchowe, wierność w przyjaźni, pomyślny los, sukcesy w nauce, wytrwałość, cierpliwość.
· (79) CASSIEL, czyli Tron boga - archanioł, który odpowiada za czas, mądrość i filozofię życiową, refleksje, przemyślenia, zbawienie, dokonywanie korzystnych wyborów, sukcesy w pracy, harmonię w rodzinie.

Przez prośby i modlitwy wchodzimy w wyższy wymiar wszechświata, dając sygnał, że potrzebna nam pomoc i rada.
Poszczególne grupy aniołów zajmują się konkretnymi dziedzinami i w takim zakresie są w stanie snam pomagać. Przy ich pomocy łatwiej zdobywamy wiedzę, potrzebne nam umiejętności i cnoty, czyli dobre cechy.
Występują więc anioły: pomyślności, radości, mądrości, odwagi czy służby innym...
Liczne zastępy aniołów krążą nad Ziemią, czekając na znak, że są potrzebne i prosimy je o pomoc.
Często zdarza się, że czegoś bardzo pragniemy, lecz mimo to nasze życzenia nie są zaspokajane. Dzieje się tak, ponieważ nie jesteśmy przygotowani na przyjęcie tego, o co prosimy. W tym mechaniźmie tkwi wielka mądrość, gdyż chroni człowieka przed złymi skutkami posiadani niepotrzebnej mu rzeczy.
Największą tajemnicą pomyślności i bogactwa jest nauczenie się otrzymywania tego wszystkiego, co nam potrzebne. Można to osiągnąć poprzez szczere i żarliwe prośby, które kierujemy do swoich aniołów. Bądźmy wobec siebie uczciwi i prośmy o to, co nam rzeczywiście potrzebne oraz pracujmy nad swoim wizerunkiem we własnych oczach. Aby nasze prośby były wysłuchane i spełnione, musimy mieć przekonanie, że dary, które chcemy otrzymać, przyjmiemy z wdzięcznością, czując się ich godnymi. Możemy być pewni, że wszystko, czym zostajemy obdarzeni nie narusza porządku świata, ani nikogo nie zubaża. Prośmy zatem swoje anioły tak często, jak tylko mamy na to ochotę, a one będą pracować, abyśmy otrzymywali coraz więcej.
Z aniołami możemy rozmawiać modląc się do nich, ale możemy wybrać inny sposób, np mówić do anioła własnymi słowami, rozmawiać z nim jak z przyjacielem. Ważne by te słowa rozumieć, dlatego warto kierować prośby, które sami układamy, które są z głębi naszego serca. Prośmy tak, jakbyśmy już otrzymali. Po wypowiedzeniu prośby, nie zapomnijcie podziękować.
Świat anielskich istot, jest niezwykle różnorodny i bogaty. Anioły mogą mieć lśniące, przypominające płomień szaty albo świetliste, mieniące się różnymi odcieniami barw ubrania, lub też występować w bieli, bądź w innych kolorach. Spotkania i rozmowy z nimi były już udziałem wielu ludzi.
·
· * * * *
· Jest taki Anioł, do ktorego zawsze możemy się zwrócić, który to nieustatnnie jest w pobliżu, czuwając nad nami: TO ANIOŁ STRÓŻ. Chroni nas i strzeże. Stale jestesmy narażeni na spotkania z niesympatycznymi ludźmi, kradzieże czy wypadki. Anioł Stróż, jako jedyna istota duchowa posiada możliwość bezpośredniej interwencji w nasze życie. Nie będzie wkraczał naruszając naszą wolnośc, ale zadziała zawsze wtedy, gdy grozić nam będzie niebezpieczeństwo.
Przypomnij sobie, jak w obliczu nagłego zagrożenia podejmujemy działania, ktore pozostają poza kontrolą naszej świadomości i ratują nas z opresji. Mówimy najczęściej wtedy, że działaliśmy instynktownie... Wszystkie te tzw instynktowne reakcje to właśnie bezpośrednia ingerencja Anioła Stróża. W ważnym momencie wyłącza on spod kontroli naszej świadomości pewną grupę działań i kieruje nimi sam. Zwykle trwa to tak krotko, że nie rejestrujemy tego, pozostaje to tylko jako niejasne wrażnie odmiennego stanu czy luka w pamięci.
Druga sferą Anioła Stróża jest ochrona energetyczna.
Chronią nas od wszelkich energii negatywnych. Działanie ciemnych sił nie jest przypadkowe, posiada cel, metodę oraz podmiot. W każdym momencie możemy stać się obiektem ataku energetycznego.
Uwikłanie się w skąplikowane i niejasne sytuacje życiowe zawsze powoduje wzmożoną aktywność negatywnych energii i osłabia nas duchowo. Szkodliwe jest ignorowanie swojego wewnętrznego głosu, intuicyjnych odczuć, które są wskazówkami i ostrzeżeniami naszego opiekuna.
Anioł Stróż nigdy nas nie opuszcza, ale nie może ingerować w naszą wolną wolę. Ułatwimy mu pracę unikając w życiu niepewnych i krętych ścieżek oraz postępując uczciwie i zgodnie ze wskazaniami swego sumienia.
Kontakt z aniołami, a zwłaszcza ze swoim Aniołem Stróżem przynosi człowiekowi tak pewne poczucie bezpieczeństwa, że w krótkim czasie znika wiele przeszkód, które czyniły działanie trudnym lub wręcz niemożliwym. Z kolei taki stan przynosi poczucie wolności i sprawia radość, tak, że każdy dzień wydaje się nie drogą po cierniach i wybojach, a ekscytującą przygodą.
* * * * *
W każdej sekundzie naszego życia, anioły są w pobliżu, gotowe, by nas chronić i pomagać nam. Czasem robią to wtedy, gdy nawet o tym nie wiemy. Ich działanie jest zawsze dla nas korzystne, one same zaś starają się pozostawać nierozpoznawalne, ponieważ nie chcą w żaden sposób ingerowac ani zakłócać naszego życia.
Anioły darzą nas prawdziwą miłością, cieszą się z naszych sukcesów, smucą, gdy ponosimy porażki, a nade wszystko współodczuwają z nami. Gdybyśmy umieli z nimi rozmawiać, byłyby naszymi najlepszymi przyjaciółmi. Zawsze gotowe są nieść nam pomoc, nic w zamian nie chcąc, lecz nigdy nie wkroczą w nasze życie, jesli nie będzięmy tego chcieli, lub im na to nie pozwolimy.
* * * * *
Święto Aniołów

W dniu 29 września czcimy Archaniołów, którym Bóg wyznaczył specjalne posłannictwo wobec ludzi.
Natomiast 2 października jest obchodzone Świeto Aniołów Stróżów ludzi na ziemi.
W tych dniach należy skupić się na modlitwie lub medytacji, przybliżającej do blogosławionych duchów, zeslanych na ziemię po to, aby chronili i bronili człowieka przez całe jego ziemskie życie.

W przeddzień swoich świąt Archaniołowie i Aniołowie wysł***ą wszystkich próśb, które nie są sprzeczne z prawem i nie szkodzą innym ludziom. W wigilię takich świąt warto prosić o spełnienie życzeń, ponieważ Aniołowie są chętni do rozmowy.

zródło- [link widoczny dla zalogowanych]

Jak przeczytam w całości książkę to napiszę coś więcej. Może ktoś ma jakieś doświadczenia albo materiały o aniołach?

ps: słowo wysłuch.ują jest niecenzuralne? :hamster_evil:


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Laura dnia Sobota 13 Grudzień 2008 21:37, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Laura
Oswajanie Forum


Dołączył: 27 Wrz 2008
Posty: 68
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z domku
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sobota 13 Grudzień 2008 21:43    Temat postu:

kilka linków o aniołach
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Felicja
Oswajanie Forum


Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 61
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sobota 13 Grudzień 2008 22:00    Temat postu:

Zabieram się za lekturę, dzięki! Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
TmargoT
Rozeznanie na Forum


Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 163
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Poniedziałek 15 Grudzień 2008 21:10    Temat postu:

super wątek.trochę szkoda,że mają takie trudne imona.
ja zapamiętałam ARIEL,jak z proszku do prania.
spróbuję dzis poprosić o pomoc


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
-Szeherezada-
Oswajanie Forum


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 36
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Zakopane
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Środa 17 Grudzień 2008 22:25    Temat postu:

MA

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez -Szeherezada- dnia Wtorek 06 Maj 2014 10:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Laura
Oswajanie Forum


Dołączył: 27 Wrz 2008
Posty: 68
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z domku
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Środa 17 Grudzień 2008 22:38    Temat postu:

-Szeherezada- napisał:
MAHASIAH, czyli boskie zbawienie - anioł, który odpowiada za realizację konkretnych marzeń, takt, zmianę dotychczasowego spojrzenia na życie, zapewnia opiekę przy szukaniu pracy, podczas nauki, ułatwia ujawnienie nieuczciwych intencji.

znacie jakaś modlitwę do tego anioła? bardzo by się mi przydała jego anielska ręka czuwającą nad moim życiem i pomoc w poukładaniu go(praca -nadchodzące egzaminy:)) :hamster_confused:


ja nie znam ale myślę że można zwrócić się do niego swoimi słowami.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
-Szeherezada-
Oswajanie Forum


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 36
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Zakopane
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czwartek 25 Grudzień 2008 23:09    Temat postu:

Sppp

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez -Szeherezada- dnia Wtorek 06 Maj 2014 10:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.podrugiejstronielustra.fora.pl Strona Główna -> Angelologia i Demonologia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
gBlue v1.3 // Theme created by Sopel & Programosy
Regulamin